Zwijany tekst doskonale nadaje się do dłuższych tytułów i opisów sekcji. Daje ludziom dostęp do wszystkich potrzebnych informacji, zachowując jednocześnie przejrzysty układ. Podłącz tekst do czegoś lub ustaw pole tekstowe tak, aby rozwijało się po kliknięciu. Tutaj wprowadź swój tekst...

"Bezpieczne wakacje"

W związku ze zbliżającymi się wakacjami, w ramach współpracy

z KPP w Krasnymstawie, nasze przedszkole odwiedzili przedstawiciele policji, którzy przypomnieli przedszkolakom zasady zachowania się

w czasie letniego wypoczynku. Sierżant  Anna Huszcza z Powiatowej Komendy w Krasnymstawie omówiła  z dziećmi jak należy bezpiecznie korzystać z kąpielisk, jak zachować się podczas wypoczynku na łonie natury, jak ochronić ciało przed atakiem zwierząt. Przypomniała wspólnie z dziećmi numery alarmowe oraz omówiła na przykładzie scenek zasady ograniczonego zaufania w stosunku do osób obcych. Zajęcia uatrakcyjnił niezwykły gość Cezar- pies przeszkolony do poszukiwania ludzi wraz ze swoim opiekunem-aspirantem Krzysztofem Cichoszem.

Serdecznie dziękujemy.

CUYT7307.jpg

"Idzie misio, idzie słonik,

Idzie lalka no i konik,

Wszyscy razem z balonami,

Z najlepszymi życzeniami,

Moc uśmiechów i radości,

Niechaj radość w waszych serduszkach zagości"

Tegoroczny Dzień Dziecka obchodziliśmy w naszym przedszkolu na sportowo. Było mnóstwo gier i konkurencji ruchowych. Zabawa zakończyła się owocowym poczęstunkiem. Wszystkim uczestnikom dopisywał humor. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

SPRINTEM

DO